Zespół Rehabilitacji BackToLife pomaga Sandrze po wypadku na torze kartingowym

Aktualności » Zespół Rehabilitacji BackToLife pomaga Sandrze po wypadku na torze kartingowym

Zespół Rehabilitacji BackToLife pomaga Sandrze po wypadku na torze kartingowym

Czasami wystarczy tylko krótka chwila, wypadek i nieszczęście, które może zmienić życie. Tak było w przypadku Sandry, która ucierpiała podczas nieszczęśliwego zdarzenia na torze kartingowym w Sosnowcu.

W połowie wrześnie tego roku, Sandra podczas jazdy na torze, uderzyła w inny gokart, wypadła z toru i zleciała na kondygnację niżej przebijając się przez ścianę z blachy.

Istniało poważne ryzyko, że w wyniku odniesionych obrażeń, pacjentka nie będzie mogła chodzić. Na szczęście możliwości samoregeneracji ludzkiego ciała są olbrzymie, jeśli proces ten jest wspierany przez odpowiednie działania rehabilitacyjne.

Sandra czuje się coraz lepiej i stawia pierwsze kroki. Fizjoterapeuci Maciej Merkel i Artur Serwatka z Zespołu Rehabilitacji BackToLife intensywnie pracują nad przywróceniem pełnej sprawności Sandry. Sandra ciągle potrzebuje wsparcia, wspomóż ją na http://www.pomocsandrze.pl

Dowiedz się więcej na temat wypadku Sandry i jej postępów w powrocie do zdrowia, dzięki wsparciu naszych fizjoterapeutów.

 Najnowszy materiał w Dzień Dobry TVN